90 minút ktoré zmenia tvoj pohľad na svet

Nechcel som, aby nadpis znel lacno a otrepane, no nič lepšie pre upútanie pozornosti ma nenapadlo. A toto video potrebuje tvoju pozornosť. Potrebuje pozornosť každého z nás. A nie len to. Potrebuje, aby každý jeden z nás okamžite konal a niečo vo svojom živote zmenil. Zmenil niečo pre budúdnosť našej planéty, pre našu budúcnosť, pre budúcnosť našich detí, vnukov či vnučiek a ďalších generácií ktoré (snáď) po nás prídu.

Je to na nás všetkých!

Nájdi si 90 minút svojho času ktorého samozrejme máš málo lebo... (práca, priatelia, rodina, televízia, šport...).

Dopozeral si film poctivo až do konca? Zmenilo sa niečo v tvojom pohľade a prístupe ku svetu a prírode? Zamyslel si sa nad tým, akú stopu zanechávaš?

Čo je výsledkom investovaných 90 minut tvojho času?

Filozofia Biofilného transhumanizmu

Biofilný Transhumanizmus spája dva, na prvý pohľad, protichodné životné postoje. Biofilný ako milujúci a upínajúci sa na prírodu a transhumanizmus ako uprednostňujúci moderné technológie.

Tento filozofický koncept je jedným z možných riešení problému s ktorým si sa zoznámil vo filme. Viac o biofilnom transhumanizme, ktorého autorom je moj vzor a nepriamo aj mentor Vlado Zlatoš, sa dozvieš u mňa na blogu v ďalšom článku. Ak nechceš čakať a zaujíma ťa viac, pokračuj v čítaní na tomto odkaze.

Branislav Viest

Pokračuj v čítaní aj ďalších mojich článkov.

Prague, Czech republic https://branoviest.com

Nové články z blogu na tvoj email!

Dostávaj všetky moje nové články na priamo na svoj email. Vždy aktuálne info, žiadny spam, odhlásiť sa možeš hocikedy.

alebo si prihlás moj blog k odberu cez RSS kanál na Feedly!